Čištění kožených sedaček Olomouc a okolí

Provádíme profesionální čištění a ošetření kožených sedaček, křesel,  židlí, zkrátka veškerý kožený nábytek včetně koženky. Čištění provádíme v Olomouci a v okolních městech a obcích.

Čištění kožených sedaček, židlí, křesel provádíme speciálními šetrnými prostředky a stroji na čištění. Kůže je pevná, pružná a dobře se přizpůsobí tvaru těla, nesmíme však zapomenout, že je to přírodní materiál. To vyžaduje opravdu pečlivý přístup majitele. Díky pravidelné péči je kůže přiléhavá, elastická, zachovává si formu. Dýchá a zároveň je pevná a odolná. Vstřebá tělesnou vlhkost, působí teple a je příjemná na dotek. Kůže má i charakteristickou vůni. Kůže si zkrátka zaslouží mimořádně odbornou péči. Pořízení sedací soupravy není levná záležitost. Svěřte svou sedačku do naší odborné péče. Navrátíme vaší sedačce ztracený vzhled a elasticitu. S výsledkem budete spokojeni.

Čištění kožené sedačky

Postup při čištění kožené sedačky

Jedná se o velmi šetrnou metodu čištění kožených a koženkových sedaček. Náš systém čištění se používá výhradně k čištění kožených a koženkových čalounění. Touto metodou je možné vyčistit i nejrůznější druhy skvrn a nečistot, například popsané místa propiskou, plnících per kromě lihových fixů.

  • Nejprve sedačku očistíme jen vlhkým speciálním hadříkem.
  • Poté začneme velice šetrně čistit čistícím prostředkem veškeré skvrny a usazené nečistoty z povrchu sedačky.
  • Naneseme na sedačku prostředek na čištění a omlazení kůže.
  • Následně je čisticí prostředek zapracován rotujícím kartáčem kožené sedačky.
  • Tato metoda je efektivní při čištění, omlazení kůže a zabraňuje opakovanému znečištění.

Po vyčištění kožené sedačky je vhodné provádět údržbu, doporučujeme ošetření kůže 1x za 4 měsíce. Kožené sedací soupravy soupravy, které jsou vystavovány slunečnímu záření nebo umístěny blízko topného zařízení, blízko krbu, doporučujeme ošetření kůže 1x za 2 měsíce, především v topné sezóně.

Ceník čištění kožených sedaček

  • Cena za jedno sedací místo (čištění+impregnace): 499,- Kč
  • Cena za čištění kožené židle, taburetu (čištění+impregnace): 290,- Kč
  • Doprava Olomouc paušálně: 100 Kč
  • Jinak doprava 6,- Kč/km

čištění kůže

Služby: Čištění kožených sedaček můžete využít i v Ostravě a okolí. Přenechte vyčištění kožené sedačky na nás 🙂 Čištění sedaček Ostrava