Nejčastější otázky

Nezařazené

Jak na důkladné a šetrné čištění koberců?

Naše zkušenosti s čištěním koberců nám umožnili využívat nejmodernějších technologií v oblasti čištění koberců. Prostřednictvím našich profesionálních extraktorů firmy Karcher a čisticí kosmetiky od stejného výrobce dodáme vašim kobercům nový vzhled. Oddělená nádrž na čistou a špinavou vodu zajistí, že váš koberec se setká jenom s čistou mycí směsí, kterou tlakem extrahujeme do koberce a vzápětí zpětným tahem vysajeme. Výsledkem bude zářivě čistý koberec. Pokud bude koberec hodně znečištěný tento proces bude opakován do doby než bude koberec  zase jako nový.

Jaká bude cena za čištění?

Ceny jsou spíše nižší. Uvažte, že koberec si necháte vyčistit pouze jednou maximálně dvakrát do roka. Takováto frekvence čištění je optimální. Ceník najdete zde.

Co všechno musím udělat před čištěním?

Zákazníkovi se vždy přizpůsobujeme a plně vyhovujeme, pokud je to v našich silách. Ale před samotným čištěním je třeba mít alespoň vysátý koberec suchou cestou, klasickým vysavačem.

Jak dlouho trvá schnutí?

96% vody je odsáta v čisticím procesu strojem na čištění koberců a čalounění. Schnutí z velké části záleží na materiálu. Průměrná doba schnutí koberce je cca 2-8 hodin.

Jak dlouho bude trvat samotné čištění?

Při ploše koberce 35m2 bude čisticí proces vykonáván zhruba 1h. Samozřejmě zase z velké části záleží na znečištění koberce.

Komentovat příspěvěk