Jak spolehlivě a bezpečně převézt náklad

Články partnerů

Určitě jsme se alespoň jednou v životě setkali s tím, že jsme museli převést nějaký náklad, nábytek nebo jen stavební materiál na svou chalupu a to z důvodu rekonstrukce.

Přeprava nábytku je jednou z nejproblematičtějších událostí vyžadujících značné úsilí, včetně těch nervových. Koneckonců, pohovka nebo kuchyňská souprava, která stojí hodně peněz, musejí být přepravovány co nejopatrněji, aniž by to způsobilo viditelné škody a to je někdy velmi obtížný úkol. Zejména pokud je třeba nábytek přepravit po úzkých schodech.

Dodávky jsou velmi vhodnou dopravou

Pro úspěšnou přepravu je první věcí, kterou musíme udělat, vyzvednout vhodnou dopravu. Tradičně, pro tento účel volíme kryté dodávky. Obecná věc, která spojuje všechny druhy nákladní dopravy, je obdélníková základna těla, vysoké strany, stejně jako uzavřený vrch. Jejich využití je veliké a nemusí jít jen o přepravu nábytku, ale můžeme dodávky využít také k přepravě stavebního materiálu a jiného většího nákladu, který se do klasického osobního auta nevleze. Jak to ale vyřešit, když takovou dodávku vlastně nemáme? Jednoduše si ji půjčíme.

Půjčovna dodávek Zlín

Výhody pronájmu dodávky

V současné době je pronájem dodávky velmi populární. využít ji mohou prakticky všichni, kdo potřebují rychlý přesun nábytku nebo jiného nákladu. Také takový pronájem je vhodný zejména pro začínající podnikatele, kteří nemají ještě svůj vlastní vůz. Je to také zejména otázka financí. Pokud jde o řemeslnou práci, je tady dodávka určitě potřeba. Navíc nikde není psáno, že si později takové auto nemůžeme koupit. Mnoho lidí také navštíví banku a žádá o úvěr. Půjčovny jsou tady od toho, aby nám pomohly s převozem nákladu.

Jako další výhodu bychom mohli uvést i finanční stránku. Pronájem dodávky představuje pouze závazek měsíční. Pokud budeme pravidelně splácet, bude to v pořádku, auto budeme mít k dispozici a nezatíží to tak náš rozpočet. Máme také možnost nejen krátkodobého pronájmu, ale je zde i možnost dlouhodobého pronájmu, který může být sjednán až na 60 měsíců.

Navíc nemusíme mít starosti s povinným ručením vozidla, opravami nebo se nemusíme starat o dálniční známku. Pokud budeme vozidlo využívat pravidelně a pokud si jej pronajmeme na delší dobu, musíme se starat jen o doplňování pohonných hmot. Na vodu žádné auto nejezdí. Díky tomu máme přesný přehled o svých výdajích právě za pohonné hmoty. To jistě přispívá k lepšímu hospodaření naší firmy.

Dodávka nebo přívěsný vozík?

Každá dodávka je vhodná pro něco jiného, má také jiné rozměry. Vleze se zde i nábytek a tak je vhodná i pro stěhování. Pokud uvažujeme o přívěsném vozíku, měli bychom si uvědomit, že vozík není dostatečně velký pro velký náklad a nemá takové výhody, jako právě dodávka. Také v případě nepříznivého počasí můžeme být úplně v klidu, protože nám náklad ani nezmokne ani nám ho z auta nikdo neukradne.

Takže pokud máme před sebou stěhování,přesun stavebního materiálu na chalupu nebo jen přepravu nábytku, nemusíme nutně spoléhat na kamarády a stěhovací firmy. S takovým případem si poradíme jistě sami. Pronájem dodávky není nic neobvyklého.

 

Komentovat příspěvěk