Čištění koberců Havířov

Čištění koberců a sedaček na Havířovsku

Nyní spolupracujeme ve vzdělávání se v oblasti nejmodernějších a nejefektivnějších metod čištění vlákna koberců s Čištění koberců Havířov. Ať už si koberec chcete čistit sami a půjčujete si ho z naší půjčovny čističů koberců, nebo jste si zavolali na čištění koberců firmu: Čištění koberců Olomouc nebo jinou. Vždy je dobré držet základních rad, které naleznete o řádek níže.

Několik základních rad pro důkladnější čištění koberců pro zákazníky:

  • Před samotným mokrým čištěním koberců koberce pořádně vysajte. Nejlépe silným vysavačem s kartáčovou hlavou. Pokud nemáte kartáčovou hlavu, tak alespoň silným vysavačem s dobrým filtrem a sacím výkonem.
  • Naplánujte si čištění tak, abyste po koberci po vyčištění, co nejméně chodili. popřípadě si dejte na cestičky ručníky, anebo se před vstupem na koberec zouvejte.
  • Po čištění koberců pořádně zatopte a otevřete okna, ať se zbytková vlhkost koberců neusazuje v místnosti.
  • Pokud se koberce čistili i pod nábytkem. Posuňte v době schnutí koberce nábytek, aspoň jednou z místa, kde stál doposud. Tím umožníte schnutí koberce a zabráníte tak například otisknutí barvy nábytku do koberce.
  • Pokud se vám podaří koberec nějakým způsobem zašpinit nebo na něm udělat skvrnu v žádném případě k samotnému vyčištění nepožívejte vanish, protože na koberci po čištění hadrem s vanishem zůstávají mapy, které už nevyčistíte ani strojem na čištění koberce. Vždy skvrnu čistěte jen hadrem a vodou maximálně trocha jaru a jen jedním směrem a to ven od skvrny. Poté stejně koberec musíte nechat vyčistit výkonným extraktorem, který můžete půjčit a nebo si zavolat firmu na čištění koberců Kadaň. Čištění koberců Ostrava
  • Využijte taky služeb: čištění koberců Hlučín, čištění koberců Karviná

Komentovat příspěvěk